Галузі

Промисловість

EBARA пропонує широкий спектр рішень завдяки великому досвіду в роботі електричних насосів, що розробляється більше 100 років, та великим знанням продуктивності та технічні характеристики нержавіючої сталі, матеріалу, який ідеально підходить для різних галузей промисловості. Крім цього, компанія може адаптувати свої рішення до різних потреб, створюючи широкий спектр "з урахуванням" продуктів і забезпечуючи споживачам не тільки товар, а найбільшу насосну систему, ефективний та надійний сервіс.

Системи будівель

Вентиляції та кондиціонування, підвищення тиску, пожежогасіння
Комфорт, добробут та безпека - це головні потреби, які кожен хоче задовольнити у своєму домашньому середовищі, на робочому місці та у вільний час. Удосконалена система клімат-контролю, проста та ефективна в забезпеченні тепла чи холоду в різних ситуаціях, управління водою в усіх побутових умовах без відходів, а також завжди надійна система безпеки на випадок пожежі: це лише деякі з додатків відцентрових насосів. EBARA Pumps Europe здатна не тільки надати правильний продукт для цих випадків, але перш за все забезпечити комфорт, надійність та економію витрат протягом усього періоду використання насосів.

Водопостачання

Муніципальні / Житлові водопровідні споруди, сільське господарство і зрошення, підвищення тиску
Розподіл та очищення води є основною умовою життя людини - від цивільних застосувань до використання в сільському господарстві. З цієї причини EBARA знає, що несе велику відповідальність перед людьми та навколишнім середовищем, і компанія постійно працює над тим, щоб з великою ефективністю задовольняти потреби у воді, дотримуючись екології.

Відведення стоків

У всьому світі будівлі та промисловість виробляють стічні води, які необхідно надійно утилізувати, щоб відповідати нормативним стандартам. Наші насоси та підйомні агрегати гарантують ефективне очищення завдяки високонадійним системам як для невеликих побутових застосувань, так і для великих промислових установок. Незалежно від програми, EBARA має швидке та ефективне рішення.